• SPOR TOTO Sutopu Süper Lig PLAY-OFF Yarı Final Müsabaka Sonuçları 1866

    SIRA NO TAKIM TAKIM TARİH SAAT HAVUZ 1 HEYBELİADA GALATASARAY 03.06.2017 18:30 5-13 2 MANİSA SU SPORLARI ENKA 03.06.2017 20:00 9-8 3 GALATASARAY HEYBELİADA 04.06.2017 15:30 11-4 4 ENKA MANİSA SU SPORLARI 04.06.2017 18:30 9-8 5 MANİSA SU SPORLARI ENKA 06.06.2017 20:00 ENKA 6 HEYBELİADA GALATASARAY 06.06.2017 21:30 ENKA 7 GALATASARAY HEYBELİADA 07.06.2017 20:00 KALAMIŞ 8 ENKA MANİSA SU SPORLARI 07.06.2017 20:0

    Devamı
  • Bayanlar 1.Lig 2.Bölüm Müsabaka Sonuçları1251

    MAÇ NO BEYAZ BAŞLIK MAVİ BAŞLIK TARİH SAAT SONUÇ 1 ASSK ÇINARLI 02.06.2017 14:00 35-2 2 35 SUTOPU BURSAGÜCÜ 02.06.2017 15:00 12-3 3 İSKENDERUN YÜZME İHT. ODTÜ 02.06.2017 16:00 3-3 4 BODRUM YARIMADA GALATASARAY 02.06.2017 17:00 3-24 5 HATAY BÜYÜKŞEHİR BLD. ESTİ 02.06.2017 18:00 1-41 6 ASSK BURSAGÜCÜ 03.06.2017 09:00 25-6 7 ÇINARLI ODTÜ 03.06.2017 10:00 3-4 8 35 SUTOPU GALATASARAY 03.06.2017 11:00 4-18 9

    Devamı
  • U19 Bayanlar 2.Lig Müsabaka Programı3418

    Federasyonumuzun 2016-2017 sezonu Faaliyet Programında yer alan U19 Bayanlar 2.Lig müsabakaları 30 Haziran - 02 Temmuz

    Devamı
  • Bayanlar 1.Lig 2.Bölüm Müsabaka Programı.6693

    Federasyonumuz 2016-2017 sezonu Faaliyet Programında yer alan Bayanlar 1.Lig 2.Bölüm müsabakaları 02 - 0 4 Hazira

    Devamı
  • Büyük Erkekler 1.Lig Müsabaka Sonuçları2087

    MAÇ NO BEYAZ BAŞLIK MAVİ BAŞLIK TARİH SAAT  SONUÇ 1 İZMİR SU SPORLARI TOFAŞ 26.05.2017 15:00 7-21 2 MODA SPOR MASUS 26.05.2017 16:00 19-1 3 YEŞİLYURT ÇEKİRGE İDMAN YURDU 26.05.2017 17:00 17-1 4 OSMANGAZİ BELEDİYE 35 SUTOPU 26.05.2017 18:00 13-9 5 ÇINARLI BODRUM YARIMADA 26.05.2017 19:00 4-13 6 İZMİR SU SPORLARI MASUS 27.05.2017 09:00 24-1 7 TOFAŞ ÇEKİRGE İDMAN YURDU 27.05.2017 10:00   8 MODA 35 SUTOPU 27.05.2017 11:00 13

    Devamı
  • SPOR TOTO Sutopu Süper Lig Play-Off Yarı Final Müsabaka Programı4335

    Federasyonumuz 2016-2017 sezonu Faaliyet Programında yer alan SPOR TOTO Sutopu Süper Lig PLAYY-OFF Yarı Final müsabakaları 03 - 07 Haziran 2017 tarihlerinde yapılacaktır. MÜSABAKA PROGRAMI: SIRA NO TAKIM TAKIM TARİH SAAT HA

    Devamı
  • U19 Erkekler 2.Lig Müsabaka Sonuçları2586

    SIRA NO GRUP BEYAZ BAŞLIK MAVİ BAŞLIK TARİH SAAT SONUÇ 1 A ANTALYA SPOR YEŞİLYURT 19.05.2017 09:00 4-18 2 A ADANUS BURSAGÜCÜ 19.05.2017 10:00 9-10 3 A ANTAKYA AYK ÇINARLI 19.05.2017 11:00 3-25 4 B DOLPHIN TOFAŞ 19.05.2017 12:00 1-19 5 B MANİSA SU SPORLARI OSMANGAZİ BLD. 19.05.2017 13:00 13-7 6 B HATAY BÜYÜKŞEHİR BLD. KAYSERİ OLİMPİK 19.05.2017 14:00 19-3 7 A YEŞİLYURT ADANUS 19.05.2017 15:00 15-9 8 A ÇINARLI ANTALYA SPOR 19.05.2017 16:00 9-4 9 A BURSAGÜCÜ ANTAKYA AYK 19.05

    Devamı

DUYURULAR

FAALİYETLER

PERSONEL OTOMASYON SİSTEMİ

ANTRENÖR SAYISI 438
HAKEM SAYISI 200
SPORCU SAYISI 5136
KULÜP SAYISI 63

PUAN DURUMU

2017 YASAKLILAR LİSTESİ

AFİŞLERİMİZ

LİNKLER

EN ÇOK OKUNANLAR