Karaman'da Açılan 1.Kademe Yardımcı Antrenör Kursu Devam Ediyor

  • HABERLER
  • 10.11.2017, 01:53
  • 4893 Görüntüleme

Türkiye Sutopu Federasyonu tarafından 11 Ekim 2017 tarihinde Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Salonu'nda başlayan 1.Kademe Yardımcı Antrenör Yetiştirme Kursu devam ediyor.

Kurs, 12 günlük eğitim süresince eğitim programı teknik çalışmaların yanı sıra antrenörlerin teorik bilgilerini de geliştirmeyi hedefleniyor. Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu'ndan Yrd. Doç. Dr. Erhan DEVRİLMEZ sporda ölçme ve değerlendirme, yetenek seçimi ve ilkeleri, sporda yönetim ve organizasyon konusunda, Yrd. Doç. Dr. H. Tolga ESEN genel antrenman bilgisi, spor ve beslenme konusunda, Yrd. Doç. Dr. Recep SOSLU sporcu sağlığı, spor anatomisi ve spor fizyolojisi konusunda, Öğretim Görevlisi Sinan DİNÇ  spor psikolojisi konusunda, Öğretim Görevlisi Kemal KABASAKAL'ın ise beceri öğrenimi ve psikomotor gelişimi konusunda ders vereceği kursta Türkiye Sutopu Federasyonu Eğitim Kurulu üyeleri Hakan ŞAHBAZ ve Sami AKGÖZ de  teknik taktik, özel antrenman bilgisi, oyun kuralları konularında kursiyerlere bilgi verecekler.

İstanbul, Yozgat, Adana, Kayseri gibi çeşitli illerden 31 kursiyerin katıldığı kurs, 22 Ekim 2017 Pazar günü gerçekleşecek yazılı ve uygulama sınavlarıyla sona erecek.

 

Diğerleri

DUYURULAR

FAALİYETLER

PERSONEL OTOMASYON SİSTEMİ

ANTRENÖR SAYISI 492
HAKEM SAYISI 201
SPORCU SAYISI 5136
KULÜP SAYISI 68

PUAN DURUMU

2018 YASAKLILAR LİSTESİ

AFİŞLERİMİZ

LİNKLER

EN ÇOK OKUNANLAR