U19 Erkekler Eleme Grubu Müsabaka Sonuçları

  • DUYURULAR
  • 02.02.2018, 10:07
  • 3446 Görüntüleme

TÜRKİYE SUTOPU FEDERASYONU

U-19 ERKEKLER ELEME GRUBU MAÇLARI

BURSA ATICILAR OLİMPİK YÜZME HAVUZU - 12-14 OCAK 2018

MAÇ SONUÇLARI

S.NO

TARİH

SAAT

GRUP

BEYAZ TAKIM

MAVİ TAKIM

SKOR

1

12 Ocak 2018

09:00

A

BODRUM YARIMADA

KURTULUŞ

24

1

2

12 Ocak 2018

10:00

A

MANİSA SU SP.

ADANUS

17

2

3

12 Ocak 2018

11:00

B

İYİK

BAHÇELİEVLER YILDIZ

18

1

4

12 Ocak 2018

12:00

B

YEŞİLYURT

OSMANGAZİ

10

9

5

12 Ocak 2018

14:00

A

BODRUM YARIMADA

ADANUS

20

0

6

12 Ocak 2018

15:00

A

KURTULUŞ

MANİSA SU SP.

6

11

7

12 Ocak 2018

16:00

B

İYİK

OSMANGAZİ

9

2

8

12 Ocak 2018

17:00

B

BAHÇELİEVLER YILDIZ

YEŞİLYURT

3

8

9

13 Ocak 2018

08:30

C

BURSAGÜCÜ

DOLPHİN

7

11

10

13 Ocak 2018

09:30

C

HEYBELİADA SU SP.

ÇINARLI

14

10

11

13 Ocak 2018

10:30

D

TOFAŞ

ANTALYA SPOR

17

1

12

13 Ocak 2018

11:30

D

35 YÜZME-SUTOPU

HATAY B.ŞEHİR BLD.

18

5

13

13 Ocak 2018

12:30

A

BODRUM YARIMADA

MANİSA SU SP.

14

3

14

13 Ocak 2018

13:30

A

ADANUS

KURTULUŞ

2

9

15

13 Ocak 2018

14:30

B

İYİK

YEŞİLYURT

11

6

16

13 Ocak 2018

15:30

B

OSMANGAZİ

BAHÇELİEVLER YILDIZ

10

3

17

13 Ocak 2018

16:30

C

BURSAGÜCÜ

ÇINARLI

9

9

18

13 Ocak 2018

17:30

C

DOLPHİN

HEYBELİADA SU SP.

7

13

19

13 Ocak 2018

18:30

D

TOFAŞ

HATAY B.ŞEHİR BLD.

22

0

20

13 Ocak 2018

19:30

D

ANTALYA SPOR

35 YÜZME-SUTOPU

2

7

21

14 Ocak 2018

08:30

C

BURSAGÜCÜ

HEYBELİADA SU SP.

5

12

22

14 Ocak 2018

09:30

C

ÇINARLI

DOLPHİN

10

5

23

14 Ocak 2018

10:30

D

TOFAŞ

35 YÜZME-SUTOPU

22

5

24

14 Ocak 2018

11:30

D

HATAY B.ŞEHİR BLD.

ANTALYA SPOR

4

3

25

14 Ocak 2018

12:30

DÜŞME

KURTULUŞ

OSMANGAZİ

2

19

26

14 Ocak 2018

13:30

ÇIKMA

BODRUM YARIMADA

İYİK

8

6

27

14 Ocak 2018

14:30

DÜŞME

DOLPHİN

HATAY B.ŞEHİR BLD.

8

2

28

14 Ocak 2018

15:30

ÇIKMA

HEYBELİADA

TOFAŞ

9

13

NOT: Bu sonuçlara göre Bodrum Yarımada Su Sporları Kulübü ve Tofaş Spor Kulübü yarı final grubunda oynamaya hak kazanırken; Kurtuluş Spor Kulübü, Adanus Spor Kulübü, Şehitkamil Bahçelievler Yıldız Spor Kulübü, Bursagücü Spor Kulübü, Hatay Büyükşehir Belediye Spor Kulübü, Antalya Spor Kulübü Bölgesel Lige düşen takımlar oldular.

 

 

  

Diğerleri

DUYURULAR

FAALİYETLER

PERSONEL OTOMASYON SİSTEMİ

ANTRENÖR SAYISI 492
HAKEM SAYISI 201
SPORCU SAYISI 5136
KULÜP SAYISI 68

PUAN DURUMU

2018 YASAKLILAR LİSTESİ

AFİŞLERİMİZ

LİNKLER

EN ÇOK OKUNANLAR