U12 Erkekler Final Grubu Müsabakaları

  • GENEL
  • 11.05.2018, 02:39
  • 4100 Görüntüleme

U12 Erkekler'in şampiyonu Gebze'de belli olacak.

30 Ocak - 01 Şubat tarihlerinde Gaziantep'te yapılan U12 Erkekler Grup müsabakalarının şampiyonu 25 - 27 Mayıs 2018 tarihlerinde Gebze'de yapılacak olan final grubu müsabakalarıyla belli olacak.

Caner Erdoğru U12 Erkekler Grup müsabakaları adı ile Gaziantep'te gerçekleşen ve 17 takımın mücadele attiği müsabakarda 8 takım final grubuna kalarak final müsabakalarında oynamaya hak kazanmıştı. ENKA Spor Kulübü, Galatasaray Spor Kulübü, Bursa Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü, Dokuz Eylül Üniversitesi Spor Kulübü, Adalar Su Sporları Spor Kulübü, Tofaş Spor Kulübü, Ataşehir Adaspor Kulübü ve Karşıyaka Spor Kulübü'nün oynayacağı final müsabakaları Gebze Teknik Üniversitesi Kapalı Yüzme Havuzu'nda yapılacak.

Bu yaş grubundaki çocuklarımıza maksimum sayıda maç oynatılması hedeflendiğinden dolayı turnuvaya katılan her takıma beş (5) maç oynatılacak olup müsabaka programı aşağıda yer almaktadır.

NOT:Müsabakalara katılacak olan kulüplerimizin konaklama, yemek ve ulaşım giderleri Kulüpler tarafından karşılanacak olup; 13 sporcu, 1 antrenör ve 1 idareci olmak üzere toplam 15 kişinin kanuni harcırahları Federasyonumuzca karşılanacak ve daha sonra kulüp hesaplarına ödenecektir.

Müsabaka Programı için tıklayınız.

Diğerleri

DUYURULAR

FAALİYETLER

PERSONEL OTOMASYON SİSTEMİ

ANTRENÖR SAYISI 492
HAKEM SAYISI 234
SPORCU SAYISI 5133
KULÜP SAYISI 73

PUAN DURUMU

2018 YASAKLILAR LİSTESİ

AFİŞLERİMİZ

LİNKLER

EN ÇOK OKUNANLAR