Bireysel Başarı Ödülleri

  • HABERLER
  • 12.06.2015, 02:50
  • 4563 Görüntüleme

Deplasmanlı 1.Lig'de ''BİREYSEL BAŞARI ÖDÜLLERİ'' sahiplerini buldu.

PLAY-OFF final serileri devam eden 1.Lig'de 2014-2015 Sezonu'na ait bireysel ödüllerin sahipleri belli oldu. Lig'de mücadele eden kulüplerin Teknik Ekiplerinden iki kişi, Milli Takımların Başantrenörleri ve idari kadrosu, MHK Yönetimi ile Uluslararası Hakemlerimizin oy kullandığı 2014-2015 Sezonu Bireysel Başarı Ödülleri'nde sezonun En Değerli Oyuncusu, En İyi Kaleci ve 7 başarılı sporcudan oluşan En İyi Takım Karması belirlendi.

Toplam 41 oyun 33'ünün kullanıldığı oylamada takımlar kendi bünyesinde olan sporcuların dışındaki kişilere oy verme hakkına sahip oldular. Oylamalar sonucunda Manisa Su Sporları Kulübü  oyuncusu  olan ve aynı zamanda A Milli Takımımızın da Kaptanı Alican ÇAĞATAY, En Değerli Oyuncu;  Adalar Su Sporları Kulübü  oyuncusu olan ve aynı zamanda A Milli Takımımızın da Kalecisi Deniz Şen, En İyi Kaleci ödüllerine hak kazandılar.

Sezonun En İyi Takımı ise şu oyunculardan oluştu:

Alican ÇAĞATAY: Manisa Su Sporları Kulübü

Slobodan NİKİC: Galatasaray Spor Kulübü

Igor HİNİC: Enka Spor Kulübü 

Deniz ŞEN: Adalar Su Sporları Kulübü

Oytun OKMAN: Manisa Su Sporları Kulübü 

Halil BEŞKARDEŞLER: Manisa Su Sporları Kulübü

Berke Can YALÇIN: Enka Spor Kulübü 

 

Ödüle hak kazanan sporcularımıza plaketleri ve hediyeleri 16 Mayıs 2015 tarihinde saat 19:00'da Türkiye Sutopu Federasyonu Havuzu'nda oynanacak Manisa Su Sporları Kulübü-İstanbul Yüzme İhtisas Kulübü  PLAY-OFF üçüncülük serisi müsabakasının akabinde düzenlenecek seremoni ile verilecektir.

 

Diğerleri

DUYURULAR

FAALİYETLER

PERSONEL OTOMASYON SİSTEMİ

ANTRENÖR SAYISI 492
HAKEM SAYISI 218
SPORCU SAYISI 5133
KULÜP SAYISI 70

PUAN DURUMU

2018 YASAKLILAR LİSTESİ

AFİŞLERİMİZ

LİNKLER

EN ÇOK OKUNANLAR