Minik Erkekler Türkiye Şampiyonası Sona Erdi

  • HABERLER
  • 30.09.2015, 04:51
  • 4326 Görüntüleme

03-06 Eylül 2015 tarihlerinde Adana Atatürk Yüzme Havuzu ve Adana 100.Yıl Yüzme Havuzu olmak üzere iki ayrı havuzda gerçekleştirilen ''MİNİK ERKEKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI'' sona erdi.

 

Festival havasında geçen Şampiyonaya 29 kulüp ve yaklaşık 600 sporcu ile hakemler ve antrenörler katıldı. Minik erkek sporcularımızın kıyasıya mücadeleleri sonucu Şampiyon ENKA SPOR KULÜBÜ olurken ikinciliği GALATASARAY SPOR KULÜBÜ, üçüncülüğü  ise BODRUM YARIMADA SPOR KULÜBÜ elde etti.

 

Dört gün süren ve büyük bir çoşkuyla gerçekleşen Sutopu Turnuvası için Adana'da bulunan Federasyon Başkanımız Syn. Vedat AKGÜN  Yüzme ve Sutopunun merkezi Adana'da daha büyük organizasyonlara yer vereceklerini belirterek ''Minik Erkekler Türkiye Şampiyonası'nda bütün amacımız,bir üst gruba yeni yetenekler kazandırmaktır.Geleceğin Milli Takımının bu minik sporculardan çıkacağına inanıyorum'' dedi. AKGÜN, Şampiyonada emeği geçenlere teşekkür ederek katkılarından dolayı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü  Syn. Abdulkadir ATAŞBAK'ın adına vekil Halit YILMAZEL'e  ve Sutopu Federasyonu Adana İl Temsilcisi Syn. Ertunç  TANŞUĞ'a plaketlerini takdim etti.

 

Turnuva kupa ve madalya töreniyle sona erdi.

 

Minik Erkekler Türkiye Şampiyonası sonuçları için tıklayınız.

Diğerleri

DUYURULAR

FAALİYETLER

PERSONEL OTOMASYON SİSTEMİ

ANTRENÖR SAYISI 492
HAKEM SAYISI 218
SPORCU SAYISI 5133
KULÜP SAYISI 70

PUAN DURUMU

2018 YASAKLILAR LİSTESİ

AFİŞLERİMİZ

LİNKLER

EN ÇOK OKUNANLAR