Milli Takımımız Anıtkabir'i Ziyaret Etti

  • HABERLER
  • 22.12.2015, 10:39
  • 7068 Görüntüleme

20 Kasım 2015 tarihinden bu yana Ankara Eryaman Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi'nde (TOHM) ''2016 AVRUPA ŞAMPİYONASI'' hazırlıklarını sürdüren A Milli Takımımız Anıtkabir'i ziyaret etti.

 

Anıtkabir ziyaretinde Türkiye Sutopu Federasyonu As Başkanı Sayın Reha ALPAR, Genel Sekreter Sayın Seyfettin  ŞAHAN, Milli Takım Teknik Heyeti ve Sporcular hazır bulundu.

 

Aslanlı Yol'dan geçerek Anıtkabir'e gelen kafile, burada Atatürk'e saygı duruşunda bulundu ve Milli Takım İkinci Kaptanı Oytun OKMAN Atatürk mozolesine çelenk koydu.

 

Duygusal anların yaşandığı Anıtkabir ziyaretinde As Başkan Reha ALPAR, Anıtkabir Özel Defteri için kısa bir yazı kaleme aldı. ALPAR, yazısında şu satırlara yer verdi:

 

'' Büyük Komutan, Büyük Devlet Adamı, Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Atatürk,

Her zaman sizinle birlikte olmakla birlikte, şu an Sutopu A Milli Takımımızla huzurunuza gelmenin onurunu ve gururunu yaşıyoruz.

Sizin 'Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim' özdeyişiniz ile  'Hayatta en gerçek yol gösterici bilimdir.' özdeyişinizi hiçbir zaman unutmadan Ocak 2016'da yapılacak Avrupa Şampiyonası'na hazırlanmaktayız.

Sporun 'Yurtta barış Dünya'da barış' özdeyişinize katkısının her zaman yüksek olmasınında bilinciyle, sutopunun ülkemizde en yüksek seviyelere çıkması için el birliği ile çalışmaktayız.

Size Minnettarız, Ruhunuz Şad Olsun.''

 

Kafile daha sonra Atatürk müzesini gezerek yetkililerden bilgi aldı ve kamp yaptıkları Ankara Eryaman Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi'ne geri döndü.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

,

 

 

 

Diğerleri

DUYURULAR

FAALİYETLER

PERSONEL OTOMASYON SİSTEMİ

ANTRENÖR SAYISI 492
HAKEM SAYISI 218
SPORCU SAYISI 5133
KULÜP SAYISI 70

PUAN DURUMU

2018 YASAKLILAR LİSTESİ

AFİŞLERİMİZ

LİNKLER

EN ÇOK OKUNANLAR