U14 Erkekler 2.Lig Müsabaka Programı

Federasyonumuzun Faaliyet Programında yer alan U14 Erkekler 2.Lig müsabakaları 09 - 11 Haziran 2017 tarihleri arasında Gaziantep'te yapılacaktır.

MÜSABAKA PROGRAMI:

SIRA NO GRUP BEYAZ BAŞLIK MAVİ BAŞLIK TARİH SAAT HAVUZ
1 B BAHÇELİEVLER YILDIZ  İYİK 09.06.2017 09:30 ALLEBEN
2 B İTÜ GVO KURTULUŞ 09.06.2017 10:15 ALLEBEN
3 A MANİSA SU SPORLARI TOFAŞ 09.06.2017 11:00 ALLEBEN
4 A 9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ DOLPHIN 09.06.2017 11:45 ALLEBEN
5 A BAŞKENT AKADEMİ PALACI GENÇLİK 09.06.2017 12:30 ALLEBEN
6 B İSKENDERUN YÜZME İHT. BAHÇELİEVLER YILDIZ 09.06.2017 15:00 ALLEBEN
7 B İYİK İTÜ GVO 09.06.2017 15:45 ALLEBEN
8 A TOFAŞ 9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 09.06.2017 16:30 ALLEBEN
9 A PALACI GENÇLİK MANİSA SU SPORLARI 09.06.2017 17:15 ALLEBEN
10 A DOLPHIN BAŞKENT AKADEMİ 09.06.2017 18:00 ALLEBEN
11 B İSKENDERUN YÜZME İHT. KURTULUŞ 10.06.2017 09:00 ALLEBEN
12 B BAHÇELİEVLER YILDIZ İTÜ GVO 10.06.2017 09:45 ALLEBEN
13 A TOFAŞ PALACI GENÇLİK 10.06.2017 10:30 ALLEBEN
14 A 9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ BAŞKENT AKADEMİ 10.06.2017 11:15 ALLEBEN
15 A MANİSA SU SPORLARI DOLPHIN 10.06.2017 12:00 ALLEBEN
16 B İTÜ GVO İSKENDERUN YÜZME İHT. 10.06.2017 15:00 ALLEBEN
17 B İYİK KURTULUŞ 10.06.2017 15:45 ALLEBEN
18 A BAŞKENT AKADEMİ TOFAŞ 10.06.2017 16:30 ALLEBEN
19 A DOLPHIN PALACI GENÇLİK 10.06.2017 17:15 ALLEBEN
20 A 9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ MANİSA SU SPORLARI 10.06.2017 18:00 ALLEBEN
21 B İSKENDERUN YÜZME İHT. İYİK 11.06.2017 08:30 ALLEBEN
22 B KURTULUŞ BAHÇELİEVLER YILDIZ 11.06.2017 09:15 ALLEBEN
23 A TOFAŞ DOLPHIN 11.06.2017 10:00 ALLEBEN
24 A MANİSA SU SPORLARI BAŞKENT AKADEMİ 11.06.2017 10:45 ALLEBEN
25 A PALACI GENÇLİK 9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 11.06.2017 11:30 ALLEBEN
26 (3. - 4.) A GRUBU İKİNCİSİ B GRUBU İKİNCİSİ 11.06.2017 14:30 ALLEBEN
27 (1. - 2.) A GRUBU BİRİNCİSİ B GRUBU BİRİNCİSİ 11.06.2017 15:15 ALLEBEN

 

Diğerleri

DUYURULAR

FAALİYETLER

PERSONEL OTOMASYON SİSTEMİ

ANTRENÖR SAYISI 440
HAKEM SAYISI 200
SPORCU SAYISI 5136
KULÜP SAYISI 66

PUAN DURUMU

2018 YASAKLILAR LİSTESİ

AFİŞLERİMİZ

LİNKLER

EN ÇOK OKUNANLAR