İstanbul Su Sporları Festivali Başlıyor

Su Sporlarında heyecan İstanbul'da yaşanacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor İstanbul ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenecek olan ''İSTANBUL SU SPORLARI FESTİVALİ'' 13 Ağustos Pazar günü Maltepe Sahil Parkı'nda düzenlenecek.

Yüzme, dragon boat kürek yarışları, sutopu, flyboard ve su jeti yarışmalarına sahne olacak organizasyonda şirketler şampiyon olmak için kıyasıya mücadele edecekler. Erdem KINAY ve Merve ÖZBEY'in de şarkılarıyla renk katacağı organizasyon, Pal FM Station iletişim sponsorluğunda gerçekleştirilecek ve aynı zamanda sürpriz hediyelerin de sunulacağı etkinlikte sahne şovları katılımcılara eğlenceli anlar yaşatacak.

Kayıtların 12 Ağustos 2017'de sona ereceği İstanbul Su Sporları Festivali'ne katılmak isteyenler; www.susporlarifestivali.istanbul<http://www.susporlarifestivali.istanbul/>adresindeki formu doldurarak başvurabilirler.

Sutopu branşında Galatasaray Spor Kulübü, Adalar Su Sporları Spor Kulübü, ENKA Spor Kulübü ve Heybeliada Su Sporları Kulübü'nün de katılacağı organizasyonda kulüplerimize başarılar dileriz.

#denizçokgüzelgelsene

Etkinliğin tanıtım videosu için tıklayınız:

https://www.youtube.com/watch?v=-jExR4nOIZQ

 

Diğerleri

DUYURULAR

FAALİYETLER

PERSONEL OTOMASYON SİSTEMİ

ANTRENÖR SAYISI 492
HAKEM SAYISI 234
SPORCU SAYISI 5133
KULÜP SAYISI 73

PUAN DURUMU

2018 YASAKLILAR LİSTESİ

AFİŞLERİMİZ

LİNKLER

EN ÇOK OKUNANLAR