Başkanımızdan Camiamıza Duyuru

ÇOK DEĞERLİ SUTOPU AİLESİ

25 Aralık 2021 tarihinde Ankara’da yapılacak olan 5.Olağan Genel Kurulunda aday olmama kararı almış bulunmaktayım. 2005 yılından beri sizlerin teveccühüyle yürütmekte olduğum Sutopu Federasyonu Başkanlığı görevimi 25 Aralık 2021 tarihi itibariyle sonlandırmış olacağım.

 2005 yılından bugüne kadar yapmış olduğum çalışmalarda en büyük mutluluğum Sutopu camiasına en ufak bir zarar getirmeden bu güne getirmiş olmamdır. Bu uzun süreçte benimle yol arkadaşlığı yapan tüm Yönetim Kurulu Üyelerimize, Disiplin Kurulu ve Denetim Kurulu Üyelerimize,  Sutopunun olmazsa olmazı değerli kulüplerimize ve sporcularımıza, hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen değerli Kulüp Başkanlarıma, Merkez Hakem Kurullarımızda görev alan tüm arkadaşlarıma, Hakemlerime,  Federasyonumda benimle yol ve kader arkadaşlığı yapan başta Genel Sekreterim Rahman EMEKSİZ olmak üzere bugüne kadar Federasyonumda birlikte çalıştığımız isimlerini tek tek yazamayacağım tüm mesai arkadaşlarıma en içten teşekkürlerimi sunarım. Belki bu süreçte istemeden de olsa kalplerini kırdığım dost ve arkadaşlarımdan da özür diliyorum.

2005 yılından bu güne her zaman yanımda olan, Başta Gençlik ve Spor Bakanlarıma, Bakan Yardımcılarıma, Genel Müdürlerime, Genel Müdür Yardımcılarıma, Spor Toto Teşkilat Başkanlarıma, Daire Başkanlarıma ve İl Müdürlerime ayrı ayrı teşekkürlerimi arz ederim. AyrıcaFederasyon Başkanlığım dönemimde her zaman yanımda olan ve bendende desteğini esirgemeyen ve gerçekten Sutopu aşığı onursal Başkanım değerli ağabeyim, Dostum Dr. Haluk TOYGARLI’ ya da çok teşekkür ediyorum.

Bu süreçlerde yanımızda olan ve yakın zamanda kaybettiğimiz başta Yönetim Kurulu Üyemiz Ziya BORA (Ziya Baba)olmak üzere, Esat POLAT başkanıma, sutopuna Yönetici, Sporcu, Antrenör, Hakem olarak hizmetleri olan ve ebediyete intikal eden sutopu camiasının çok değerli isimlerine Allah’tan rahmet diliyorum.

 Ayrıca bu süreçte ülkemizi ve camiamızı onurlandıran;

-Büyük Erkekler B Kategorisinde Avrupa Şampiyonu olan,

-Genç Erkekler Dünya 6. Olan,

-Üniversiad  Dünya 3. elde eden Üniversiad Milli Takımıza

-İslam Oyunları Şampiyonu olan A Erkek Milli Takımlarımız içerisinde yer alan;

Teknik ekip ve sporcuları ile Milli Takımlarımıza oyuncu veren değerli kulüplerimize, Avrupa ve Dünya Şampiyonalarında Ülkemizi temsil eden uluslararası gözlemci ve hakemlerimize de şükranlarımı sunuyorum.

Değerli dostlar, her şeyin bir sonu olduğu gibi bu döneminde bir sonu olacaktı. O da bu zamanmış. En büyük mutluluğum gerçekten Federasyonuma hiçbir leke getirmeden bu günlere gelmek ve de bu süreçte Sutopuna zarar verecek sadece kendi çıkarları için içimize sızmaya çalışan bazı art niyetli kişileri de camiadan uzak tutmayı başardığım inancıyla, gelecekte bayrağı teslim alacak olan arkadaşlarımızın daha huzurlu bir ortamda başarılı çalışmalar yapacaklarına olan inancım da tamdır.

Sizlerden istirhamım, bundan sonraki süreçte de yeni gelecek başkanımıza en samimi şekilde destek olmaktır.

Geçmişte olduğu gibi gelecekte de her zaman Sutopu ailesinin bir parçası olarak yanınızda olacağımın bilinmesini isterim.

Bu duygu ve düşüncelerimle Sutopu Ailesini saygıyla selamlıyorum.

                                                                                                                              Vedat AKGÜN

                                                                                                                  Sutopu Federasyonu Başkanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir